. RobexPedie - Bazarové stroje
Kategorie Bazarové stroje obsahuje 1 článek:
 

Bazarové stroje, repasované strojeBazarové stroje, repasované stroje

Použité a repasované řezačky, pásové pily, štípací stroje a další starší stroje

Slovo bazar vyjadřuje několik vzájemně souvisejících významů. V původním významu slova se jedná o arabský výraz pro trh či tržiště, ten se však píše "bazaar" v dalším přeneseném významu slova pak o jakékoliv exotické tržiště či tržnici kdekoliv na světě.

V nejběžnějším význam slova pak toto slovo označuje maloobchodní prodejnu nazývanou jinak též souslovím obchod s použitým zbožím - slangově také někdy označovanou jako sekáč. Bazar pod širým nebem se nazývá bleší trh, lidově blešák. Vzhledem k vysokým pořizovacím cenám nových strojů a příslušenství se tak časem začali bazary objevovat i v rámci průmyslových odvětví. Dnes již není problém zakoupit starší stroj na dřevo či jiný materiál.  Maloobchodní jednotky bývají někdy spojeny s dalšími doprovodnými službami jako jsou půjčovny průmyslového zboží nebo zastavárny.

Rovněž lze jako bazar nazvat internetový portál, který interaktivně nabízí uživatelům možnost prezentovat, nebo nabídnout ostatním uživatelům věci k prodeji. Zde se lidé jdoucí do bazaru nepotkávají osobně. Rovněž se takovému bazaru říká inzerce, kdy internet umožňuje tyto v základu rozdílné pojmy sloučit v jeden. Většina inzertních portálů, nebo-li internetových bazarů, poskytuje své služby uživatelům zdarma. Stejně se tak děje i na oficiálním webu firmy ROBEX DK, s.r.o. ®, kde zákazník může zdarma vložit poptávku po starším stroji či nabídku stroje k odkupu do Bazaru zákazníků.

Firma ROBEX DK, s.r.o. ® také na svém oficiálním webu www.robex-dk.cz pravidelně zveřejňuje v části Bazarové stroje, použité stroje a přístroje, kde jsou zveřejněné pouze stroje a jiné starší stroje a přístroje  s ověřitelným původem a stavem. Všechny zde zveřejněné a nabízené předměty mají uvedený stav věci a funkčnost.

Nenechte se napálit nepoctivými prodejci, kteří nabízejí starší stroje s nejasným původem a funkcí. Vždy předem zvažte přínos staršího stroje pro Vás. íce onformací o prodeji bazarových strojů a přístrioojů naleznete také v části Informace o bazaru firmy ROBEX DK, s.r.o.®.

Starší stroje dělíme na:
- bazarové stroje
- repasované stroje
- stroje z výstav a ukázkové stroje

Při nákupu bazarového stroje vždy zvažte pozitiva a negativa tohoto nákupu.

Zobraz celý článek | Jste v kategorii: Bazarové stroje

Otevři celý článek

Přejdi na oficiální web firmy ROBEX DK, s.r.o., kde můžes shlédnout či zakoupit tyto výrobky

 
 | Odkazy na partnery webu www.robex-dk.cz | Chcete zde odkaz na Vás?