Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty
DETAIL PRODUKTU zpět

Automatické skřipcové pokládací zařízení s vrstvením materiálu

Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu - hlavní foto 1069 náš tipna zakázku
Stroj pro automatické pokládání textilií do vrstvy až 80 mm na nastavenou délku s nátahem dvojice vrstev v jednom cyklu. Skřipec, který nahathuje látku je poháněný servomotorem, čímž je zajištěna vysoká rychlost a přesnost. Vrstvící mechanizmus nahrazuje odklesávající stůl. K řezu je použita průmyslová žiletka na lineárním vedení poháněná servomotorem s rychlostí řezu až 1,3m/s. K navýšení produkce je odvíjeno z více rolí najednou. Rychlost odvíječů a napnutí látky je řízena tanečníky.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání / vyrobeno na zakázku

      
Kč ,- s DPH
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Příkon stroje: max. 3,6 kW
Proudová soustava: 3 NPE, 400 V, AC, 50 Hz, 20 A, TN-S
Ovládání: 24V, DC
Max. tlak vzduchu: 8 bar
Provozní tlak regulovaný: 6 bar
Jakost vzduchu: nemazaný, suchý
Hlučnost na pracovním místě: < 75 dB
Rozměry stroje (š x h x v): 5187 x 2538 x 2500 mm
Hmotnost stroje: 600 kg


Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

- Detailní popis:
Tento skřipcový automat zkracuje výrazně dobu přípravy materiálu do vrstvy. k pohonu skřipce slouží výkonný servomotor s vysokou rychlostí a přesností pozicováání. Skřipec má samoučící schopnost a svoji rychlost upravuje dle aktuálních potřeb, zejména s ohledem na velikost nábalu na odvíječi. Celá operace trvá 7 až 14 sekund na 4000 mm délky materiálu ve dvou vrstvách, v závislosti na návinu materiálu na odvíječích. Stroj je schopen vrstvit materiál až do výšky 80 mm. Tato vrstva je dále zpracována na následném pracovišti (ploter 2D, ruční formýátovací pracoviště, podélné řezání aj.). Celý stroj je řízen pomocí řidícího systému Omron a celý kinematický cyklus sestává z 16 kroků.

Stroj se skládá ze čtyř hlavních částí: 2 x odvíječ, řezací jednotka, pokládácí stůl s portálem a poslední částí je formátovací stůl. Konstrukce stroje je volena jednoduše a účelně k dosažení snadného a bezpečného ovládání obsluhou. Provedení stroje je kombinací svařované a šroubované konstrukce z ocelových a hliníkových profilů, na kterých jsou uchyceny pneumatické prvky, lineární vedení a pomocné prvky stroje. Pracovní plocha je z laminované dřevotřískové desky, která je připevněna k rámu stolu.

 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu - detailní foto 1069 Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu - detailní foto 1069

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign ROBEX DK, s.r.o.  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  kontaktní informace  |  nastavení cookies Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::