Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty
DETAIL PRODUKTU zpět

NC řízený automatický paspulátor RBP - NC pro přesné příčné dělení rolí

NC řízený automatický paspulátor RBP - NC  pro přesné příčné dělení rolí - hlavní foto 1029 náš tipna zakázku
Paspulátor je určen pro příčné dělení (řezáním) paspulí – rolí s návinem z tkaných i netkaných, nebo povrstvených textilních a podobných materiálů, určených pro další zpracování. RBP - NC pracuje plně v automatickém režimu. Pohony jsou řešeny pomocí krokových motorů s velice přesným pozicováním a možností nastavení programů.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání

      
Kč ,- s DPH
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Typ: RBP - NC

Max. průměr role: 300 mm
Max délka role: 500 mm
Papírová dutinka: 3“ ( 76 mm )
Tyto parametry platí pouze pro tento konkrétní typ. Úprava parametrů na zakázku

El. příkon stroje: 1,6 kW
Proudová soustava: 1 NPE TN-S
Napájecí napětí, kmitočet: AC230, 50 Hz
Jakost stlačeného vzduchu: mazaný
Tlak přívodního vzduchu ze systému: max. 8 bar
Hlučnost na pracovním místě: méně než 75 dB
Rozměry stroje (d x š x v): 1300 x 1170 x 1730 mm
Hmotnost stroje: 270 kg


Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

- Detailní popis:
Paspulátor je stroj určený pro obsluhu jedním pracovníkem a skládá se z několika hlavních částí: rám stroje, posuvné rameno s pohonnou jednotkou a řezacím nožem, rozvaděč s ovládacími prvky, upínací pneumatická hřídel.

Konstrukce stroje je volena jednoduše a účelně pro dosažení snadného a bezpečného ovládání obsluhou. Spodní rám stroje je svařenec z ocelových profilů s povrchovou úpravou epoxidovým lakem. Horní nástavba je šroubované konstrukce z eloxovaných hliníkových profilů a nerezového plechu. Zakrytování horní části stroje je zhotoveno z čirého polykarbonátu a ocelových plechů s povrchovou úpravou práškovou vypalovací barvou. Rameno s kotoučovým nožem je pohyblivé po lineárním vedení. Všechny pohyby zabezpečují krokové motory, dořez u dutinky pneumatický válec. Na rameni vedle nože je umístěn čárový laser pro označení místa řezu. Stroj je možno spustit pouze při uzavřených bezpečnostních krytech. Ovládání a nastavení jednotlivých parametrů provádí obsluha pouze ze svého stanoviště před přední stranou stroje.

Stroj je určen pro mírné klimatické oblasti s korozní agresivitou ve stupni C2 dle ČSN ISO 9223, pro prostředí lehkého průmyslu dle ČSN EN 61000-6-3. Není určen ke zpracování silně hořlavých nebo toxických materiálů, k provozu v mokrých, agresivních, silně prašných prostředích a prostředích s nebezpečím požáru nebo výbuchu hořlavých látek. Nezatěžuje životní prostředí hlukem. Akustický tlak nepřekračuje 75dB.

 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
NC řízený automatický paspulátor RBP - NC  pro přesné příčné dělení rolí - detailní foto 1029 NC řízený automatický paspulátor RBP - NC  pro přesné příčné dělení rolí - detailní foto 1029 NC řízený automatický paspulátor RBP - NC  pro přesné příčné dělení rolí - detailní foto 1029

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign ROBEX DK, s.r.o.  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  kontaktní informace  |  nastavení cookies Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::