MOLITANOVÁ DRŤ, DRCENÁ POLYURETANOVÁ PĚNA

Molitanová drť - pro plnění polštářů, sedáků aj.
- VLASTNÍ VÝROBA
- GARANCE KVALITA
- FRAKCE I NA ZAKÁZKU
- POUZE MATERIÁL Z PRVOVÝROBY
Molitanová drť je používána zejména jako výplň klasických polštářků, dekorativních polštářů a sedáků. Vyplňte své výrobky drtí z měkké polyuretanové pěny.

Molitanovou drť nabízíme s praktickým balením v igelitových pytlích. V případě potřeby můžeme nabídnout i sypanou variantu do Vámi dodaného žoku nebo do krabice (pouze při osobním odběru, cena k jednání). K výrobě Molitanové drťe používáme námi vyvinutý a vyráběný mlýn řady HAMSTER. Jako vstupní surovina slouží vždy molitanový odpad z prvovýroby, tedy naprosto čistá, hygienicky nezávadná surovina.
Foto Molitanová drť - pro plnění polštářů, sedáků aj.

Molitanová drť - pro plnění polštářů, sedáků aj.

Produkt byl vyřezen z nabídky
ID 1011
Neznámá dost. (ověřte)
již není v nabídce

Molitanová drť vhodná nejen jako výplň standardních polštářů, dekorativních polštářků a sedáků. Molitanová drť pro každou švadlenku nebo čalouníka. Vyplňte své výrobky nezávadnou drtí pocházející přímo z prvovýroby s minimálním obsahem prachu. Doprava PPL nebo osobně. Balení 1kg až 10kg. Momántálně není k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::