SERVIS, ÚDRŽBA A OPRAVY - INFORMACE

Servis na všechny způsoby

Firma ROBEX DK, s.r.o. provádí širokou paletu servisních prací

Nabízíme servisní, údržbářské a montážní práce a to hned v několika oblastech a průmyslových odvětvích. Od počátku vzniku firmy v roce 1994 (2006 s.r.o.), kdy jsme dodali první technologie jsme do své činnsoti zahrnuli péči o námi dodané stroje a nářadí. Postupně jsme však začali provádět opravy a údržby i konkurenčních linek, strojů a řezaček.Schopnost realizovat i složité rekonstrukce a repase se nadále rozšiřovala a nyní jsme schopni uvest do chodu i složité celky. Například v době nástupu Covid-19 jsme byli přední firmou v montážích a rozběhu čísnkých a thaiwanských linek na respirátory a roušky. V nedávné době jsme též napříkald realizovali změnu řízení a opravu staré linky na balené do strečové fólie s 12ti dopravníky, záměnu mechanického řízení za servopohony u linky na výrobu obálek a dopisů, nebo opravu nefunkční pásové pily z roku 1961. Dnes se tak již nebojíme ničeho.

Stručný přehled námi prováděných prací:

 • broušení nůžek, speciální broušení
 • elektrorevizní prověrka strojů a přístrojů
 • elektroinstalační práce
 • úprava rozváděčových skupin
 • oprava a úprava řídících jednotek, řídících systémů automatických strojů
 • mechanické opravy všeho typu
 • opravy strojního charakteru dle Vašeho požadavku
 • opravy za použití originálních náhradních dílů, sestav dílů
 • opravy za využití modifikovaných dílů vyrobených na zakázku
 • pravidelný servis Vašich strojů v místě Vaší provozovny
 • návrhy pro zlepšení komfortu strojů a zefektivnění Vaší výroby
 • zajištění nebo vypracování dokumentace k nářadí nebo staršímu stroji


Servis a broušení krejčovských nůžek

#nuzky #ostrenuzky #KAI
Nůžky si nechte nabrousit vždy profesionálně!

Provádíme opravy a servis nůžek včetně jejich broušení a seřízení středových šroubů. Broušení profesionálních nůžek vyžaduje speciální přístup. Přenechejte je tedy vždy profesionálům.

Neodborným broušením může dojít k nevratnému poškození nůžek. Naše firma zajišťuje broušení na speciálním brousícím zařízení. U nůžek s mikrozoubkem je ostřena pouze čepel bez mikrozoubku. Nůžky od nás jsou po údržbě jako nové. Výměna středového čepu, vymezení vůlí, zajištění náhradních dílů pro nůžky KAI ... nic není problém.

Nůžky pečlivě zabalte a zašlete k nám spolu s kontaktem na Vás. Ihned po přijetí Vás budeme kontaktovat a domluvíme rozsah údržby.

Vyzkoušejte nás a už nebude chtít jinak!

Servis a opravy řezaček, ručního nářadí

#rucninaradi #nahradnidilyskladem
Vašemu nářadí vdechneme nový život

Opravy probíhají v rámci stálé služby naší firmy. V rámci tohoto pracoviště jsou prováděny opravy, údržba a servisní práce ručních řezaček, vibračních řezaček, kotoučových řezaček, vertikálních řezaček, stejně značkovacích strojů a jiných elektro přístrojů a ručních strojů.

Specializované pracoviště je vybaveno technickým zázemím pro provádění servisních a opravárenských prací na vysoké profesionální úrovni. Vzhledem k dlouhotrvajícím zkušenostem a koordinací oprav v rámci všech úseků naší firmy se snažíme vždy nalézt nejvýhodnější řešení (ekonomické i technické).

Provádíme i výměny a opravy akumulátorů a baterií a opravy i dalších přístrojů. Pro řezací techniku máme největší skladové zásoby dílů v rámci regionu střední Evropy. V průměru opravíme k plné spokojenosti zákazníků okolo 100 řezaček ročně.

Servis a repase rozpínacích a upínacích hřídelí

#pneumatickahridel #repase #IBD
Starší hřídel nemusí patřit do starého železa (hliníku)

Pneumatické a rozpínací hřídele, upínací a frikční hřídele, zaklapávací a příklopná ložiska, vodící a rozhrnovací válce. To je výčet jen některých průmyslových prvků, pro které jsme schopni provést opravy a kompletní repase.

Opravy všech známých výrobců a značek.

Spolupracujeme nejen s firmami Reelton s.r.o. (dříve Wiesner), IBD Wickeltechnik či Airmat. Zajišťujeme i dodávky nových hřídelí a náhradní díly.

Ať se jedná o výměnu napouštěcího ventilku, celé duše, výměnu upínacích lišt či segmentů či generální opravu, vždy přistupujeme k zakázce s maximální pečlivostí.

Repase oběžných kol pásových pil

#kolonapilu #bandaz #servispil
Repasí oběžného kola zefektivníte běh Vaší pásové pily

Oběžná kola Vaší pásové pily a jejich pryžový povrch, který zajišťuje vedení nože podléhají opotřebení. Naše firma tedy nabízí finančně výhodnou repasi kol až do průměru 450mm, která spočívá v odfrézování původní vrstvy nánosu z kola a nanesení nové, pružné vrstvy pryžového nánosu na Vaše původní kolo. Vyvážení kol a výměna ložisek je samozřejmostí. Realizujeme i dodávky a výměny dalších náhradních dílů, jako např. bandáže na štípací stroje, vytláčecí jednotky, brusné mechanizmy vč. brousků nebo pásové nože.

Zajišťujeme náhradní oběžná kola a další náhradní díly pro Vaši pásovou pilu či štípací stroj. Výrazně tím zkrátíte dobu odstávky v případě údržby stroje.

Opravu kol lze provádět zasilatelským způsobem.

Servis pásových pil a dalších strojů

#pravidelnyservis #udrzba #strojvbezvastavu
Pouze pravidelná údržba udrží Váš stroj v dokonalé kondici

Dlouhodobé zkušenosti s výrobou pásových pil na textil, pásových pil na Molitan® a pěnové materiály, loupacích a štípacích strojů nás předurčují k provádění údržby, servisů, repasí a celkových generálních oprav i konkurenčních zařízení Fecken-Kirfel GmbH & Co.KG., Albrecht Bäumer GmbH & Co.KG aj. a to i v automatickém provedení.

Jako každý stroj, tak i pásová pila a její mechanické pohyblivé součásti podléhají jistému opotřebení.

ROBEX DK, s.r.o. nabízí rychlé repasování hlavních součástí pásových pil. Kvalitního řezu Vaší pásové pily docílíte výměnou ložisek na hřídeli vodících kol. Důležité je také správné nastavení osy kol a nastavení brousícího zařízení. V rámci naší činnosti tak nabízíme pravidelnou údržbu nejen Vaší pásové pily a všeho strojního vybavení.

Servis a opravy stacionárních strojů a přístrojů

#servisuvas #udrzbastroje #servisstroje
Přijedeme i k Vám

Servisní a opravárenské práce mohou probíhat v místě umístění Vašeho stroje. V případě nutnosti většího zásahu do stavby stroje je však nutný jeho převoz. Nabízíme také možnost naléhavých servisních prací, kde jsme schopni zajistit opravu a seřízení Vašeho stroje a to ve velice krátkém časovém horizontu. Po dohodě servis 24/7 do 24 hodin.

Provádíme veškeré servisní práce pro stroje typu pokládacích a dokončovacích stolů, střihárenských pracovišť, převíjecích a prohlížecích strojů, pásových pil, manipulátorů a jiných strojů a přístrojů.

Po dohodě je možné dohodnout i pravidelný servis Vašich strojů, kdy budete v rámci předem stanoveného plánu navštíveni našim technikem, který provede seřízení popř. servisní práce v místě umístění stroje.

Repase a generální opravy textilních a jiných strojů

#generalnioprava #kompletnirepase
Opravou staršího k novému stroji

Při zajištění kompletních generálních oprav a repasí starších strojů je nutné provést jejich převoz do našich prostor, kde je možné zkoordinovat širokou škálu náročných prací. Souběžně pak běží instalace nové elektroinstalace popř. celého řídícího systému a práce mechanické, strojní, nátěrové a mnoho dalších.

Stroj určený k repasi je vždy předán zákazníkovi v podobě plně odpovídající platným normám a bezpečnostním předpisům. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v tomto oboru jsme právem považováni za špičku v tomto oboru.

I ke staršímu stroji umíme dodělat dokumentaci v rozsahu, dle dohody.

Elektroservis a modernizace

#elektro #montazelektro #modernizace
Opravy, modernizace strojů a linek

Rychlý servis elektrosoučástí, nastavení čidel a senzorů, náhrady elektrokomponentů, modernizace strojů vč. PLC a software, elektroprojekce a tvorby dokumentace, to jsou pouze některé ze služeb v oblasti elektroinstalace strojů.

Ať se jedná o pouhé nastavení parametrů snímačů, čidel, driverů, frekvenčních měničů nebo PLC s HMI nebo jejich náhrady při modernizaci popř. při poruše, snažíme se vždy jednat rychle.

Zapojení, nastavení, programování prvků Siemens, Omron, Hitachi, Kinco, Xinje, Rievtech, Schneider, Lenze, Yaskawa vč. sběrnic a vzdálené správy... Použijeme to, co preferujete.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::