O nás, profil a historie firmy ROBEX DK, s.r.o. ®

Profil a historie společnosti ROBEX DK, s.r.o.

Foto vedení společnosti z roku 2008

Zkušenosti od roku 1994 v oblasti řezací techniky. Vybavení střiháren, čalounických provozů a výrobců moderní obalové techniky.

Firma Štěpán Robek - Robex vznikla dne 12. 10. 1994 jako fyzická osoba se zaměřením na výrobu a obchod střihací, řezací, krejčovské techniky pro vybavení šicích dílen a krejčovských provozů. Hned v začátku jsme se staly členy Cechu čalouníků a dekoratérů (dekret firmy ROBEX DK, s. r. o.® zde).

Postupem času se nosný program firmy vyvíjel směrem k výrobě pokládacích stolů, pásových pil, jednoúčelových strojů pro řezání rozličných materiálu v liště, s vrstvením, transferovacích strojů, drtičů pěnových hmot (molitanů), recyklačních linek PUR pěn.

V městě Dvůr Králové nad Labem jsme za téměř dvacetiletou historii firmy podařilo navázat partnerské styky s mnoha strojírenskými firmami, což nám navíc umožňuje vytvářet společné, výrobně složité projekty zakázkových strojů a zařízení z různých oblastí výroby.Vzhledem k tomu, že naše firma musela ze zákona přejít na podvojné účetnictví, založili jsme z tohoto titulu dne 4. března 2005 souběžně firmu ROBEX DK, s. r. o., která je zejména firmou výrobní, ale z části i obchodní (s tímto e-shopem). Firma získala 'registrační známku ®' pro ochranu jména ROBEX DK, s. r. o.® a svých výrobků!.

Nově založená firma měla poměrně krátkou historii, i přesto se nám dařilo získat dlohodobé a doposud významné zákazníky. Obě firmy má v plném vlastnictví p. Štěpán Robek až dosud.Letmý přehled naší činnosti a nosného programu firmy

  • výroba pokládacích stolů, pásových pil, řezacích strojků, textilních svorek ...
  • obchodní činnost - řezací technika a další příslušenství pro provozy a stroje
  • zakázková výroba strojů a zařízení pro textilní a oděvní výrobu
  • servis všech typů pásových pil a ručních řezaček na textil a pěnové hmoty ...
  • výroba nářadí pro řezání polystyrénu CleexCut
  • poradenství, vybavení provozů od A do Z ...
  • konstrukční činnost a tvorba kompletní výkresové dokumentace

V současné době se firma věnuje obchodní činnosti, zakázkovou výrobou strojů pro textilní průmysl, výrobní provozy zpracovávající pěnové hmoty, čalounické provozy a další. Dále firma disponuje vlastní konstruktérskou kanceláří, což do značné míry zlevňuje celou výrobu. Firma ROBEX DK, s. r. o. se stala výzkumným a vývojovým střediskem pro rozličná odvětví průmyslu. Na dílčích projektech jsme spolupracovatli též s technickými zkušebními ústavy. Postupem času jsme prorazili i v odvětví automotive a zdravotnictví.

Reference

Rosteme spolu s vámi

U nás vede cesta k zisku pouze přes spokojeného zákazníka. Vždy zákazníkovi poradíme, vycházíme z teze, že spokojený zákazník se vrátí.

Naše firma se tak průběžně vyvíjí a při zachování původní struktury a sortimentu, zejména pro textilní a zpracovatelský průmysl, který dlouhodobě nevykazuje nárůst a perspektivu, hledá další možná uplatnění na našem trhu. Pevně věříme, že i nadále budeme Vašimi partnery a přispějeme k růstu Vaší firmy.

v roce 2022 se stal po majiteli, p. Robkovi jednatelem jeho nejstarší syn p. Tomáš Robek, který pokračuje v tradici firmy. Našim společným plánem je dále rozvíjet firmu směrem k Průmyslu 5.0 a utužovat skvělé vztahy s vámi, našimi zákazníky, partnery a v některých případech i přáteli.Členění naší firmy

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::