KARIÉRA U NÁS - NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST

Rozvíjejte svoji pracovní kariéru s ROBEX DK, s.r.o.

Kariéra u nás

Firma ROBEX DK, s.r.o. je v současnosti partnerem a dodavatelem technologií významných firem v rámci ČR. Dlouhodobým plánem je však prorazit do světa a dále též utužit pozici na slovenském a polském trhu.

Sílící obrat textilních firem a zpracovatelů textilií, technických textilií, pryžových materiálů a plastů směrem k automobilovému průmyslu a jiným konkurenceschopným odvětvím průmyslu nutí i nás změnit částečně směnit směr naší firmy a přizpůsobit se tomuto trendu.

Právě proto se v minulosti firma ROBEX DK, s.r.o. přetransformovala (rozšířila působnost) z čistě obchodní společnosti na zakázkově výrobní firmu s mnoha dalšími aktivitami. I jednoúčelové stroje jsou nyní náš smysl. Naše místo vidíme zejména v Průmyslu 5.0. Dále však držíme a rozvijíme svoji obchodní činnost a snažíme se našim více než 3000 zákazníkům nabízet inovativní řešení.

Tady se koukni, na čem vlastně děláme:Přidej se k nám a změň svůj pohled na práci

Kvalitní lidi umíme odměnit a také jim dát prostor, aby si práci přizpůsobili tak, jak jim to vyhovuje.

Naše firemní kultura podporuje spolupráci a kreativitu. Poznejte, na čem stavíme svůj úspěch.

U nás vede cesta k zisku pouze přes spokojeného zákazníka. Vždy zákazníkovi poradíme, vycházíme z teze, že spokojený zákazník se vrátí.

Třeba tady můžeš vidět naše zásady a standardy:

Naše obchodní podmínky

A tady potom o historii naší firmy:

O nás (profil, historie)

Koho nyní hledáme? Aktuálně volná pracovní místa ...

Pro náš další a trvale udržitelný rozvoj hledáme nové zaměstnance a otevíráme dveře další kariéře pro stávající zaměstnance. Nabízíme možnost profesního růstu, setkání s nejmodernějšími technologiemi, příjemné, téměř domácí, pracovní prostředí.

- nyní nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici

Zavolej si o více informací (pí. Jana Glazarová):

Kontakty

Nenašli jste místo vhodné pro Vás? Nabízíme zařazení Vaší poptávky po zaměstnání do naší databáze i pro ostatní profese. V případě uvolnění konkrétní PRACOVNÍ POZICE Vás budeme kontaktovat. Zájemci o zaměstnání nás mohou kontaktovat v průběhu celého roku i když zrovna nabízíme omezené množství volných pozic!

Šanci samozřejmě dáváme i čerstvým absolventům škol bez praxe, kteří musí prokázat především kvalitní komunikační schopnosti a ochotu na sobě neustále pracovat.

Měl bys vědět, než se k nám přidáš

Potřebujeme lidi, kteří dokážou pracovat v určité míře chaosu, kteří nelpí na přesných postupech a jsou proaktivní. Nehledáme leklé ryby.

Máme práci jako koníček, takže se očekává, že do ní dáme hodně. Musíš si najít svou vizi a smysl. Máš svobodu a také ne vždy jasné zadání.

Dáme při výběru kolegů hodně na pocitovku. Šli byste s námi na pivko? A my s vámi? Jsme z očí do očí hodně neformální a otevření. Buď na to připravený.

Potřebujeme lidi nastavené na učení se z chyb, ptaní se, zdokonalování se. Aby neměli pocit, že když se na něco zeptají, budou za blbce. Musíš se umět prosadit a stát si za svým.


Bez lidí to nejde

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::