Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů

Transferový tisk, transfery obtisků, značící stroje, sublimační tisk

APLIKÁTORY, TRANSFERY OBTISKŮ, TRANSFEROVÉ LISY


- NEJVYŠŠÍ KVALITA VAŠÍ APLIKACE
- PLNÝ SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY
- MNOHO TYPŮ A MOŽNOSTÍ
- VYROBENO NA ZAKÁZKU
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Šorma Zdeněk - vedoucí konstruktér, mechanik
Zobraz 1. Aplikátory transferů s ručním zakládáním obtiskuZobraz 2. Aplikátory transferů s automatickým zakládáním obtisku
1vše
Malý aplikátor transferů AT-MT (ruční zakládání)
Přejdi na detailní informace o Malý aplikátor transferů  AT-MT (ruční zakládání) Aplikátor transferů určený pro aplikaci menších obtisků transferů s ručním zakládáním jednotlivých labelů (obtisků). Toto provedení kvalitního aplikátoru transferů nabízí širokou škálu doplňků (laserové odměřování aj...) a zakázkových úprav stroje (posuvné rameno, aretace stolku aj...), dle přání zákazníka.
778
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 150000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-1 M (ruční zakládání, vysokozátěžový)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-1 M (ruční zakládání, vysokozátěžový) Kvalitní provedení vysokozátěžového pneumatického aplikátoru transferů vycházejícího typově z aplikátorů řady 3 s ručním zakládáním transferů. Stroj je vybaven robustní kostrou, PLC řídícím systémem s program. pamětí a displejem. K aplikacci dojde po najetí posuvného stolku pod aplikační hlavu. Ideální aplikátor pro tisk v menších sériích.
346
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 185000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-1 ME (ruční zakládání, vysokozátěžový, el. řízení)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-1 ME (ruční zakládání, vysokozátěžový, el. řízení) Kvalitní pneumatický aplikátor transferů shodné konstrukce kjako AT-1 M. model E je navíc vybaven již v ceně automatickým řízením všech přenastavených hodnot (čas, teplota, tlak), indexací polohy stolku a úpravou stolku pro kolíkování šablon. to nejlepší při ručním zakládání obtisků.
998
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 350000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 (automatické odvíjení cívky)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 (automatické odvíjení cívky) Vysoko zátěžový pneumatický aplikátor transferů dosahující skvělého poměru cena / výkon s automatickým odvíjením obtisků z pásky. PLC řízení s monochromatickýchm displejem a volbou parametrů přímo na jednotce. Usazení výrobku na posuvný stůl do šablony (perfektní přesnost, vyšší rychlost).
347
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 600000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 ME (automatické odvíjení cívky, elektronicky přenastavitelný)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 ME (automatické odvíjení cívky, elektronicky přenastavitelný) Provedení velice kvalitního vysoko zátěžového pneumatického aplikátoru transferů s automatickým odvíjením obtisků z pásky. PLC řízení s dotykovým, barevným displejem usnadňuje díky nahranému software snadnou volbu typu výrobku a rychlé přenastavení stroje pro mnoho typů výrobků. Usazení výrobku na posuvný stůl do šablony či pomocí laserového kříže.
348
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 680000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 E-CAM (automatické odvíjení cívky, jako E verze + kontrola IR kamerou)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 E-CAM (automatické odvíjení cívky, jako E verze + kontrola IR kamerou) Velice kvalitní vysoko zátěžový pneumatický aplikátor transferů s automat. odvíjením obtisků z pásky a kamerovou kontrolou pozice usazení a typu použitého obtisku. PLC řízení s dotykovým, barevným displejem usnadňuje díky nahranému software snadnou volbu typu výrobku. Čipem hlídaná shodnost typu aplikační hlavy, zaváděcí šablony a použitého programu.
963
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 1725000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 NC (automatické odvíjení cívky, NC řízený s dotykovou obrazovkou)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 NC  (automatické odvíjení cívky, NC řízený s dotykovou obrazovkou) Stacionární NC vysokozátěžový aplikátor transferů pro aplikaci z cívky s automatickým posuvem zakládaných obtisků a přesně nastavitelnou pozicí nanášení aplikovaných obtisků (labelů). Řízení a volba typu výrobku a labelu programem pomocí PLC a dotykové obrazovky. AT-3 NC umožňuje tisk jednoho či dvou obtisků v rámci jednoho cyklu s vysokou přesností.
649
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 930000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Aplikátor transferů AT-3 EOS (automatické odvíjení cívky, s otočným stolem - vysoký takt)
Přejdi na detailní informace o Aplikátor transferů AT-3 EOS  (automatické odvíjení cívky, s otočným stolem - vysoký takt) Již na první pohled velice kvalitní vysokozátěžový pneumatický aplikátor transferů s automatickým zakládáním transferů z cívky. Otočný stůl tzv. Carousel, umožňuje velice rychlý potisk (1ks obtisku za 4,5 vteřiny). Dotykový displej s rychlou volbou programu, automatické centrolvání obtisku, hlášení a kontrola chyb, vakuové přidržování materiálu na stole a mnoho další výbavy. AT-3 EOS je Formule 1 mezi aplikátory.
419
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 1810000,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
1vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
I mimo pracovní dobu nám můžete zaslat e-mail popř. poptávku či nakupovat v e-shopu!
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní zavřena
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::