APLIKÁTORY, TRANSFERY OBTISKŮ, TRANSFEROVÉ LISY

Transferový tisk, transfery obtisků, značící stroje, sublimační tisk
- NEJVYŠŠÍ KVALITA VAŠÍ APLIKACE
- PLNÝ SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY
- MNOHO TYPŮ A MOŽNOSTÍ
- VYROBENO NA ZAKÁZKU

V této sekci nabízíme transferové lisy, aplikátory transferových obtisků, určené pro aplikaci obtisků transferů na rozličné materiály. Jedná se o technologii nanášení obtisku za působení tlaku, teploty a času. Všechny námi dodané stroje jsou vybaveny přesným časovačem, jednotkou pro přesné nastavení teploty hlavy a pneumatickým posuvem aplikační hlavy s přesným vedením. Technologie transferového tisku je ideální pro potisk textilních materiálů, jak na přírodní bázi, tak na syntetické tkaniny a jejich směsi. Pouze prvotřídní kvalita pro vaše dekorace, reklamu či značení. Obtisky transferu jsou trvalou formou reklamy, značení na textílie, kůži, měkké i tvrdé plastové materiály a také pryžové materiály. Výhodou této metody je vysoká brilance odstínů barev, zajímavý povrch po aplikaci loga a vysoká odolnost při praní. Další výhoda je pak možnost tisku náročných předloh a možnost tisku mnohobarevných obrázků na různé textilní výrobky. Tato technologie dovoluje, oproti jiným typům tisku, kde je kapacitní omezení strojem, aplikovat tisky s neomezeným počtem barev. Obzvláště vhodná technologie na opakující se zakázky. Aplikátor transferu je vlastně pneumatický lis pro nanášení a nátisk transferů na různé typy materiálů. Nabízíme pouze vysoce profesionální stroje vyrobené zakázkovým způsobem.

Ukázka použití aplikce transferových obtisků

Naše aplikátory jsou zejména používány na aplikaci obtisků, štítků, reklamních transferů, gumových transferů na hotové výrobky (sluneční clony automobilů), lana různých průměrů a další aplikace. Další použití aplikátoru transferů: pneumatiky, dalekohledy, okna, bezpečnostní dveře, slunečníky, lyžařská vázání, pouzdra, sluneční clony, pracovní pláště, surfy, kufry, průmyslové stroje, jizdní kola, potápěčské obleky, autobusy, plavky, horolezecké boty, nábytek, sportovní boty, cejchovací plakety, sedadla, motocykly, spodní prádlo, lyžařské brýle, bezpečnostní pásy, zubní kartáčky, technické popisy, mapy, nemocniční lůžka, čluny, boxerské rukavice, plynové láhve, gymnastické podložky, zahradní rukavice, plavecké čepice, gumové holínky, skříně, žaluzie, automobilové střešní boxy, hadice, vysavače, kytary, zemědělské stroje, přilby, bandáže, elektro přístroje, tašky, průmyslové roboty, sportovní kalhoty, sportovní boty, hračky, pravítka, brýle a jiné.

Naše aplikátory jsou využívány také v automobilovém průmyslu, například na modelech automobilů: Volkswagen Tiguan a Touareg, Porsche Cayenne, Audi Q7, Škoda Yeti, Chevrolet Colorado aj.

Foto Malý aplikátor transferů  AT-MT (ruční zakládání)

Malý aplikátor transferů AT-MT (ruční zakládání)

ID 778
Vyrobeno na zakázku
od Kč 150000,- bez DPH
Kč 181500,- s DPH

Aplikátor transferů určený pro aplikaci menších obtisků transferů s ručním zakládáním jednotlivých labelů (obtisků). Toto provedení kvalitního aplikátoru transferů nabízí širokou škálu doplňků (laserové odměřování aj...) a zakázkových úprav stroje (posuvné rameno, aretace stolku aj...), dle přání zákazníka.

Foto Aplikátor transferů AT-1 M (ruční zakládání, vysokozátěžový)

Aplikátor transferů AT-1 M (ruční zakládání, vysokozátěžový)

ID 346
Vyrobeno na zakázku
od Kč 185000,- bez DPH
Kč 223850,- s DPH

Kvalitní provedení vysokozátěžového pneumatického aplikátoru transferů vycházejícího typově z aplikátorů řady 3 s ručním zakládáním transferů. Stroj je vybaven robustní kostrou, PLC řídícím systémem s program. pamětí a displejem. K aplikacci dojde po najetí posuvného stolku pod aplikační hlavu. Ideální aplikátor pro tisk v menších sériích.

Foto Aplikátor transferů AT-1 ME (ruční zakládání, vysokozátěžový, el. řízení)

Aplikátor transferů AT-1 ME (ruční zakládání, vysokozátěžový, el. řízení)

ID 998
Vyrobeno na zakázku
od Kč 350000,- bez DPH
Kč 423500,- s DPH

Kvalitní pneumatický aplikátor transferů shodné konstrukce kjako AT-1 M. model E je navíc vybaven již v ceně automatickým řízením všech přenastavených hodnot (čas, teplota, tlak), indexací polohy stolku a úpravou stolku pro kolíkování šablon. to nejlepší při ručním zakládání obtisků.

Foto Aplikátor transferů AT-3 (automatické odvíjení cívky)

Aplikátor transferů AT-3 (automatické odvíjení cívky)

ID 347
Vyrobeno na zakázku
od Kč 600000,- bez DPH
Kč 726000,- s DPH

Vysoko zátěžový pneumatický aplikátor transferů dosahující skvělého poměru cena / výkon s automatickým odvíjením obtisků z pásky. PLC řízení s monochromatickýchm displejem a volbou parametrů přímo na jednotce. Usazení výrobku na posuvný stůl do šablony (perfektní přesnost, vyšší rychlost).

Foto Aplikátor transferů AT-3 ME (automatické odvíjení cívky, elektronicky přenastavitelný)

Aplikátor transferů AT-3 ME (automatické odvíjení cívky, elektronicky přenastavitelný)

ID 348
Vyrobeno na zakázku
od Kč 680000,- bez DPH
Kč 822800,- s DPH

Provedení velice kvalitního vysoko zátěžového pneumatického aplikátoru transferů s automatickým odvíjením obtisků z pásky. PLC řízení s dotykovým, barevným displejem usnadňuje díky nahranému software snadnou volbu typu výrobku a rychlé přenastavení stroje pro mnoho typů výrobků. Usazení výrobku na posuvný stůl do šablony či pomocí laserového kříže.

Foto Aplikátor transferů AT-3 E-CAM (automatické odvíjení cívky, jako E verze + kontrola IR kamerou)

Aplikátor transferů AT-3 E-CAM (automatické odvíjení cívky, jako E verze + kontrola IR kamerou)

ID 963
Vyrobeno na zakázku
od Kč 1725000,- bez DPH
Kč 2087250,- s DPH

Velice kvalitní vysoko zátěžový pneumatický aplikátor transferů s automat. odvíjením obtisků z pásky a kamerovou kontrolou pozice usazení a typu použitého obtisku. PLC řízení s dotykovým, barevným displejem usnadňuje díky nahranému software snadnou volbu typu výrobku. Čipem hlídaná shodnost typu aplikační hlavy, zaváděcí šablony a použitého programu.

Foto Aplikátor transferů AT-3 NC  (automatické odvíjení cívky, NC řízený s dotykovou obrazovkou)

Aplikátor transferů AT-3 NC (automatické odvíjení cívky, NC řízený s dotykovou obrazovkou)

ID 649
Vyrobeno na zakázku
od Kč 930000,- bez DPH
Kč 1125300,- s DPH

Stacionární NC vysokozátěžový aplikátor transferů pro aplikaci z cívky s automatickým posuvem zakládaných obtisků a přesně nastavitelnou pozicí nanášení aplikovaných obtisků (labelů). Řízení a volba typu výrobku a labelu programem pomocí PLC a dotykové obrazovky. AT-3 NC umožňuje tisk jednoho či dvou obtisků v rámci jednoho cyklu s vysokou přesností.

Foto Aplikátor transferů AT-3 EOS  (automatické odvíjení cívky, s otočným stolem - vysoký takt)

Aplikátor transferů AT-3 EOS (automatické odvíjení cívky, s otočným stolem - vysoký takt)

ID 419
Vyrobeno na zakázku
od Kč 1810000,- bez DPH
Kč 2190100,- s DPH

Již na první pohled velice kvalitní vysokozátěžový pneumatický aplikátor transferů s automatickým zakládáním transferů z cívky. Otočný stůl tzv. Carousel, umožňuje velice rychlý potisk (1ks obtisku za 4,5 vteřiny). Dotykový displej s rychlou volbou programu, automatické centrolvání obtisku, hlášení a kontrola chyb, vakuové přidržování materiálu na stole a mnoho další výbavy. AT-3 EOS je Formule 1 mezi aplikátory.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::