POKLÁDACÍ STOLY PRO ČALOUNICKÉ A JINÉ PROVOZY, AUTOMATICKÉ LINKY

Pokládací stoly, stříhárenské stoly, stroje řezací, kladecí, ořezové a dokončovací stoly
- OD RUČNÍCH AŽ PO AUTOMATY
- VŽDY PLNÍ NORMY ČR A EU
- VYROBENO VŽDY NA ZAKÁZKU
- PLNÝ SERVIS A PORADENSTVÍ
- LINKY NA VÝROBU ROUŠEK

V této sekci nabízíme nejen komplexní linky na výrobu roušek, operačních pomůcek, zdravotního materiálu, skřipcové kladecí stroje, ale i pracovní stoly, stříharenské stoly, pokládací stoly, dokončovací stoly a další stoly vyráběné na zakázku, dle přání zákazníka, zejména pro optimalizaci práce s textilními a podobnými materiály v jedné či více vrstvách. díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru navrhneme plně Vaše budoucí pracoviště. Všechny stoly jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU. Také nabízíme plnou servisní podporu s možností repase či generální opravy Vašeho stávajícího stroje, respektive stolu a to i složitých automatických strojů. Dodáváme též ořezové lišty a ořezové portály. Stoly dodáváme: - základní stoly s lamino deskou (modulové) - stoly včetně odvíječů - ořezové stoly - kladací zařízení, vrstvící zařízení - balící, skládací a manipulační - základní stříhárenské stoly - servocutterové stoly - s příčným řezem - s příčným i podélným řezem - vyřezávací stroje, cnc - automatické stroje - a mnoho dalších Možnosti typů stolů: automatické, poloautomatické, manuální, dorazová pravítka, odměřování, PC řízení a jiné. Pro tyto stroje nabízíme: vývoj a výrobu nových, servis i jiných, starších stolů, repase a generální opravy, zakázkové změny a úpravy (změna řídících systémů aj.), náhradní díly, nože, brousky, bazar - zajistíme i starší stoly. Proč stůl od nás? Jsou: - vyráběny zakázkovým způsobem - s osobním přístupem k vyřešení problémů - s garancí vysoké jakosti a kvality - s ohledem na možnosti (ruční, poloatomatické, automatické) - s použitím mnoha typů řezacích strojů (nožové, žiletkové, ultrazvukové, laserové, zatavovací a jiné) - vysoká návratnost investice (na požádání zhodnotíme návratnost dle úspory zaměstnanců a jiné. Pro cenový návrh na výrobu stolu, Vašeho nového pracoviště, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte! Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. Pro tyto stroje doporučujeme jednoznačně ochranné pracovní prostředky pro ochranu před pořezáním a to zejména pokud je stroj vybaven ořezovým, řezacím zařízením. Sháníte tento druh stroje a nemůžete si jej finančně dovolit? Navštivte náš bazar, či nás oslovte pro nabídku starších pokládacích a dalších stolů. Nové stoly vyráběny na zakázku. Zajišťujeme kompletní servis i jiných strojů, provádíme repase a generální opravy všech typů.

Foto Automatická linka na výrobu roušek

Automatická linka na výrobu roušek

ID 1068
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Vysoká kadence linky spolu s vynikající přesností předurčují tuto linku pro kontinuální výrobu roušek. Obdobná linka může sloužit pro výrobu zdravotních ochranných roušek, obličejových roušek i výrobu ochranných obleků ze zdravotnických netkaných textilií. Možno aplikovat i incizní fólii lepením nebo ultrazvukem. Výřezy jsou prováděny programovatelným ploterem. Svářování impulzně nebo ultrazvukem.

Foto Automatické skřipcové pokládací zařízení  s vrstvením materiálu

Automatické skřipcové pokládací zařízení s vrstvením materiálu

ID 1069
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj pro automatické pokládání textilií do vrstvy až 80 mm na nastavenou délku s nátahem dvojice vrstev v jednom cyklu. Skřipec, který nahathuje látku je poháněný servomotorem, čímž je zajištěna vysoká rychlost a přesnost. Vrstvící mechanizmus nahrazuje odklesávající stůl. K řezu je použita průmyslová žiletka na lineárním vedení poháněná servomotorem s rychlostí řezu až 1,3m/s. K navýšení produkce je odvíjeno z více rolí najednou. Rychlost odvíječů a napnutí látky je řízena tanečníky.

Foto Řezání v liště YJ D108A s kotouč. řezačkou, vrstvením a odvíječem (uni)

Řezání v liště YJ D108A s kotouč. řezačkou, vrstvením a odvíječem (uni)

Kat.č. 01024000 (ID 956)
Vyrobeno na zakázku
Kč 15900,- bez DPH
Kč 19239,- s DPH

YJ D108A je universální pokládací manuální zařízení pro řezání a dělení textilních a podobných materiálů kotoučovou řezačkou s nožem o průměru 108 mm vedenou v ořezové liště. Zařízení je vhodné pro příčné řezy. Součástí je i jednoduchý odvíječ a vrstvící zařízení. Součástí není stůl a kostra. Celý komplet je absolutně universální a jednoduše sestavitelný na jakýkoli běžný stůl.

Foto Řezání v liště bez vrstvení (štosování)

Řezání v liště bez vrstvení (štosování)

ID 378
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Řezačka KM RS 100

Foto Řezání v liště s vrstvením (štosováním)

Řezání v liště s vrstvením (štosováním)

ID 379
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Řezačka KM RS 100

Foto Řezání v liště s vrstvením (štosováním), uchytávacím válečkem a odvíječem

Řezání v liště s vrstvením (štosováním), uchytávacím válečkem a odvíječem

ID 381
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Řezání v liště se štosováním, uchytávacím válečkem látky, odvíjecím válcem

Foto Řezání v liště s vrstvením a odvíjecím žlabem

Řezání v liště s vrstvením a odvíjecím žlabem

ID 382
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Řezání v liště s vrstvením a odvíjecím žlabem pro rychlou výměnu rolí

Foto Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100

Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100

ID 816
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Ořezová lišta v délce až 6 m s motoricky poháněnou řezačkou KM RS 100. Lišta s řezačkou vybavená řídícím systémem s volbou rychlosti posuvu, prodlevy a místa otočení řezačky.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::