DRTIČE, DRTÍCÍ LINKY, DRTIČE NA PĚNOVÉ HMOTY

Drtiče na pěnové hmoty, drtič na polystyren, drtič na Molitan ®
- DRCENÍ NEBYLO NIKDY SNAŽŠÍ
- PLNÍ NORMY ČR, EU (CE)
- STROJE VYRÁBĚNÉ NA ZAKÁZKU
- TRVALÉ PORADENSTVÍ A SERVIS
V této sekci nabízíme drtiče a drtící mlýny pro drcení nejen měkkých pěnových materiálů, ale i tvrdých pěnových materiálů a dalších materiálů typu pryž, textílie, polystyrén a další. Námi vyráběné drtiče jsou vyvíjeny a posléze vyráběny zejména s ohledem na potřeby zadavatele, budoucího vlastníka a plnění všech bezpečnostních norem platných v ČR i EU.

Zajišťujeme výrobu i celých technologických celků. Drtiče tak lze dovybavit o dopravní cesty, dopravníky, cyklóny a potrubní systémy (uvedeno v detailu produktu). Trvalým vývojem a výzkumem jsme se dostali do popředí 'jedničkou na středo-evropském trhu'! Nabízíme: - Drtiče standardních pěnových hmot (Molitan®, soft foam) - Drtiče na tvrdé pěnové hmoty (Kingspan® a jiné) - Drtiče, drásací stroje na polystyrén - Drtiče, drásací stroje na textílie - Drtiče a drtící mlýny na pryže - a mnoho dalších Pro drtiče nabízíme: - Vývoj a výrobu nových drtičů - Servis i jiných, starších drtičů - Repase a generální opravy drtičů - Bazar - zajistíme i starší drtiče V rámci naší činnosti jsme schopni vyrobit a dodat také dopravníky a dopravní cesty. Pro cenový návrh na výrobu drtiče, dle Vaší představy, nás kdykoli kontaktujte!

Více o obecném vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů. Pro tyto stroje, drtící stroje doporučujeme jednoznačně ochranné pracovní prostředky pro ochranu zraku a sluchu. V rámci naší činnosti se Vám můžeme pokusit zajistit i starší, bazarové drtiče.
Foto Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h)

Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75 na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h)

ID 1067
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Velký mlýn vlastní výroby s hlavním motorem 75 kW je určený zejména pro rozmělňování měkých pěnových materiálů, jako jsou Molitan®, RE, líná pěna aj. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou s automatickými dopravníky, řídícím systémem Omron se vzdálenou správou a posuvným mechanismem pro snadnější údržbu. Velice kvalitní drť vhodná pro následnou recyklaci.

Foto Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny)

Horizontální mlecí stroj HAMSTER 5 na pěnové hmoty - polystyren (tvrdé pěny)

ID 1002
Vyrobeno na zakázku
Kč 72200,- bez DPH
Kč 87362,- s DPH

Malý nožový mlýn HAMSTER 5 vlastní výroby, určený zejména pro rozmělňování pěnových materiálů, jako jsou tvrdé polyuretanové pěny či polystyrén. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou se zrcadlem, rotorem s vícenásobnými noži a výsypkou pro drcení do pytle či volného prostoru.

Foto Horizontální mlecí stroj HAMSTER 7 na Molitan® i polystyren (měkké i tvrdé pěny) - novinka

Horizontální mlecí stroj HAMSTER 7 na Molitan® i polystyren (měkké i tvrdé pěny) - novinka

ID 980
Vyrobeno na zakázku
Kč 74200,- bez DPH
Kč 89782,- s DPH

Malý nožový mlýn HAMSTER 7 vlastní výroby, určený zejména pro rozmělňování pěnových materiálů, jako jsou měkké pěny typu Molitan®, tvrdé polyuretanové pěny či polystyrén. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou se zrcadlem, rotorem s vícenásobnými noži a výsypkou pro drcení do pytle či volného prostoru. Nejlepší poměr ceny a výkonu v dané kategorii!

Foto Cyklón s ventilátorem vč. příslušenství HAMSTER ASPIRATOR pro horizontální mlecí stroje

Cyklón s ventilátorem vč. příslušenství HAMSTER ASPIRATOR pro horizontální mlecí stroje

ID 1014
Vyrobeno na zakázku
Kč 16000,- bez DPH
Kč 19360,- s DPH

Cyklon s ventilátorem slouží k odtahu nadrceného materiálu z drtící komory. Náš Aspirátor je ideální pro plnění do igelitových pytlů a to díky téměř beztlakého systému s horním prodyšným vakem. Cyklón s ventilátorem též navyšuje výkon drtičů a mlýnů. Aspirátor je uzpůsoben na přímé použití s mlýny Hamster 5 i 7.

Foto Síta pro horizontální mlecí stroje HAMSTER

Síta pro horizontální mlecí stroje HAMSTER

ID 1013
Vyrobeno na zakázku
od Kč 540,- bez DPH
Kč 653.4,- s DPH

Síta pro námi vyráběné drtiče na polystyren a pěnové hmoty Hamster. Typ síta určuje do jisté míry velikost výstupní frakce (velikost drtě) - typy uvedeny v detalu. Síto je vyrobeno z kvalitního tvarovaného ocelového plátu s čtvercovými nebo kulatými vnitřními otvory. 1 kus šíta je v základní ceně nového drtiče Hamster.

Foto Drásací stroj  DS 75

Drásací stroj DS 75

Produkt byl vyřezen z nabídky
ID 809
Vyrobeno na zakázku
již nenabízíme

Starší drásací stroj DS 75 na drcení resp. drásání pěnových materiálů a textilu byl nabízen jako bazarový. Po částečné opravě již našel svého nového majitele.

Foto Drtič na pěnové hmoty a Molitan® DPH - 10 S se šikmými noži (na měkké i tvrdé pěny)

Drtič na pěnové hmoty a Molitan® DPH - 10 S se šikmými noži (na měkké i tvrdé pěny)

Produkt byl vyřezen z nabídky
ID 450
Vyrobeno na zakázku
již nenabízíme

Drtič vlastní výroby určený na drcení pěnových materiálů. Drtič se šikmým rotorem a noži. Velice robustní provedení předurčuje tento drtič k používání ve vysoce zátěžových provozech všech typů. Též ve vyhotovení pro drcení pryže s označením DPH - 10 SG. Tento drtič je nahrazen modernějším mlýnem HAMSTER.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::