DALŠÍ ZAKÁZKOVÉ STROJE, JEDNOÚČELOVÉ STROJE

Další zakázkové stroje, jednoúčelové stroje
- JEDNOÚČELOVÉ STROJE
- GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY
- MOŽNOST RYCHLÉHO SERVISU
- STROJ VYROBENÝ NA ZAKÁZKU

V této sekci si Vám dovoluji přiblížit některé z dalších úzce specializovaných strojů pro rozličná odvětví průmyslu. Naše firma realizuje více než 100 zakázek ročně. Pro cenový návrh na výrobu podobného stroje, dle Vaší představy nás kdykoli kontaktujte! Více o vývoji strojů naleznete v části vývoj a konstrukce, o naší zakázkové výrobě pak v části zakázková výroba strojů.

Foto Automatická dělička pásků DPR-4

Automatická dělička pásků DPR-4

ID 1165
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Dělička je určená k dělení pásku, dle předem definovaných a uživatelsky měnitelných (import/export USB) receptur. Do pásku je vytvořen výsek oválu a dvojice děr pro sponu pásku a následně pozičně umístěn definovaný počet otvorů s nastavenou roztečí. Konec pásku je ukončen rovným střihem nebo střihem do špice. Řídící systém Kinco se 7mi palcovou dotykovou obrazovkou umožňuje připojení vzdálené správy.

Foto Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg

Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg

ID 1105
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Vozík pro převoz a manipulaci s velkonábalovými rolemi až do průměru 800 mm a celkové hmotnosti 1000 kg. Vozík výrazně usnadňuje převoz a uchycení role do rychloupínačů (zaklapávacích ložisek) na stroji. S integrovaným hydraulickým zvedáním a brzdou.

Foto Automatický předstřih samolepící plsti na papírovém nosiči ASP-1J

Automatický předstřih samolepící plsti na papírovém nosiči ASP-1J

ID 1074
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj ASP-1J je určen k nadělení vrchní samolepící vrstvy materiálu na papírovém nosiči. papírový nosič musí zůstat vcelku, tak aby jej bylo možno znovu navinout. Délka střiženého materiálu nastavitelná v rozsahu 5 - 400 mm s přesností 0.01mm. Stroj je plně automatický a osazený servomotorem, frekvenčními měniči a řízením firmy Omron.

Foto Skládačka malých zdravotnických roušek SK-600/HR

Skládačka malých zdravotnických roušek SK-600/HR

ID 1075
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Plně automatický stroj pro skládání zdravotnického materiálu v roli ze šíře 370 mm (až 600 mm) na konečné balíčky o rozměrech 65 x 76 mm (až 90 x 110 mm) s taktem vyšším než 1,5 kusu za 1s. Jstroj je osazen řídícím systémem Siemens.

Foto Repase děličky pásků a suchých zipů NoName - pro automatické dělení suchých zipů

Repase děličky pásků a suchých zipů NoName - pro automatické dělení suchých zipů

ID 1076
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj NoName je určen k dělení, sekání zějména suchých zipů. tento stroj k nám byl přivezen jako částečně nefunkční (přesnost +- 3 mm, nízká rychlost). Byla provedena analýza a následně jsme stroj osadili rychlým PLC s dotykovou obrazovkou. Úpravou nastavení frekvenčního měniče spolu s novým řídícím systémem bylo docíleno přesnosti +- 0,3 mm při navýšení rychlosti (0.6s / 1ks dlouhý 50 mm).

Foto Svařovací stroj SVS/EF pro filtrační materiály

Svařovací stroj SVS/EF pro filtrační materiály

ID 714
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Speciálně vyvinutý pneumaticky ovládaný stroj pro zatavování filtračních vložek pomocí tavné planžety. Z dvojice na sebe položených filtračních materiálů z netkané textílie docílíte pomocí stroje SVS/EF perfektně svařené filtrační kapsy.

Foto Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů

Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů

ID 993
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj DPR 2 je určen k dělení a prosekávání textil-pryžových pásků a suchých zipů, popř. k dělení podobných materiálů. DPR-2 může pracovat v automatickém, nebo ručním režimu. V automatickém režimu se pomocí ovládacího panelu s LCD displejem nastaví délka pásku a celkový počet nadělených kusů pásků. Stroj po té provede celý cyklus dle nastavení. Také lze uložit do paměti a zpětně vyvolat více programů. Vysoká přesnost a preciznost řezu je dosažena speciálním odtahovým modulem. Tento stroj je vybaven gilotinovým nožem se speciálním zubatým ostřím CIK-CAK k zamezení třepení okraje sekaného materiálu. Dokonalost v každém směru. To je naše téměř universální dělička pásků DPR 2.

Foto Stroj pro ultrazvukové sváření plastových profilů

Stroj pro ultrazvukové sváření plastových profilů

ID 921
Vyrobeno na zakázku
na poptání

Stroj určený pro svařování a pojení plastových profilů pomocí ultrazvuku. Stroj je plně automatický, pracuje se speciálním software a dotykovou obrazovkou.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::