(ŠTÍPACÍ STROJE, LOUPACÍ STROJE, DRÁŽKOVACÍ, PROFILOVACÍ STROJE)

Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400

Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - hlavní foto 1073
Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073 Loupací stroj - horizontální pásová pila RB LS-1400 - detailní foto 1073

Jednoobslužný loupací stroj naší výroby je vlastně horizontální pásová pila s bandáží, která je určená řezání, loupání vrstev z bloku měkých PUR a podobných pěn do objemové hmotnosti 250 kg/m3. Odříznutá vrstva stavitelná programově od 2 do 250 mm. Posuny a veškeré nastavení pomocí dotykové obrazovky.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1073
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Stroj sestává ze čtyř samostatných celků. Hlavní pojezdový rám s 2 kolovou pilou, pojezdový stůl, bezpečnostní oplocení a v neposlední řadě odsávací jednotka spolu s ocelovým cyklonem.

Konstrukce pily je řešena tak, aby bylo umožněno obsluze jednoduché a bezpečné ovládání všech prvků ( spouštění a vypínání pohonu nože, broušení). Rám je složen ze tří svařených ocelových konstrukcí spojených pomocí šroubů v jeden kompaktní celek, na kterém jsou uložena dvě kola zajišťující tichý a stabilní chod řezacího pásu. Z důvodu bezpečnosti a pro výměnu pilových pásů jsou přední části rámů osazeny otevíracími kryty. Napínací mechanismus nože je uložen v levé dolní části rámu pily a posouváním spodního kola se napíná nůž. Jeho optimální napnutí zajišťuje indukční snímač. Pila je vybavena brousícím zařízením, které umožňuje symetrické broušení pilového pásu a zaručuje dobrou jakost broušení. Mechanismus broušení umožňuje různé prostorové nastavení, dle potřeby a v případě opotřebení brousků.Pokud dojde k opotřebení brousků, může obsluha brousek zarovnat diamantovým urovnávačem. Pohon pilového pásu je asynchronním elektromotorem s brzdou, který pohání pravé hnací kolo.

Samostatně kotvený posuvný stůl pily je konstruován z hliníkových profilů. Všechna kotvící místa umožňují výškové vyrovnání stavěcími šrouby dle nerovností podlahy. Přímý a rovnoměrný pohyb horního rámu stolu směrem do řezu je zajištěn trojicí vodících drah a pojezdových radiálních ložisek. Horní pojezdové plochy drah tvoří ocelové planžety napnuté pomocí napínacího šroubu. Posuv stolu je prováděn elektromotorem a řetězem.Samotný stůl se skládá ze dvou konstrukcí. Alutecková konstrukce, která disponuje pojezdovým vedením a ocelová konstrukce, která je přizpůsobená jako podtlaková komora. Spodek ocelové konstrukce je zadělán plechem, ve kterém jsou nainstalovány radiální ventilátory, které vytváří podtlak a drží blok pevně na stole. Horní deska ocelového stolu je z protiskluzového plechu.Samostatně kotvený posuvný stůl pily je konstruován z hliníkových profilů. Všechna kotvící místa umožňují výškové vyrovnání stavěcími šrouby dle nerovností podlahy. Přímý a rovnoměrný pohyb horního rámu stolu směrem do řezu je zajištěn trojicí vodících drah a pojezdových radiálních ložisek. Horní pojezdové plochy drah tvoří ocelové planžety napnuté pomocí napínacího šroubu. Posuv stolu je prováděn elektromotorem a řetězem.Samotný stůl se skládá ze dvou konstrukcí. Alutecková konstrukce, která disponuje pojezdovým vedením a ocelová konstrukce, která je přizpůsobená jako podtlaková komora. Spodek ocelové konstrukce je zadělán plechem, ve kterém jsou nainstalovány radiální ventilátory, které vytváří podtlak a drží blok pevně na stole. Horní deska ocelového stolu je z protiskluzového plechu.

Technická specifikace

Celkový el. příkon stroje: 16,5 kW
Proudová soustava: TN-S 3 NPE
Napájecí napětí: AC 400V, 50Hz

Maximální výše řezané nálože: 1000 mm
Rozměr pracovního stolu (d x š): 1500 x 2600 mm
Délka pilového pásu: 8605 x 60 x 0,5 mm
Rozměr brousků – miskové: 125 x 63 x 20 mm
Minimální tloušťka řezu: 2 mm (v závislosti na typu materiálu)
Maximální tloušťka řezu: 250 mm

Max. rozměry s pojezdy (d x š x v): 5450 x 4150 x 2950 mm
Hmotnost: 4000 kg

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::