Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů

Paspulátor - příčné řezání a dělení rolí, řez pásků, dělička rolí

PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ


- PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ BEZ PŘEVÍJENÍ
- PŘÍČNÝ ŘEZ V ROZUMNÉ TOLERANCI
- ŘEZ VČETNĚ DUTINKY
- VYROBENO NA ZAKÁZKU
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Šorma Zdeněk - vedoucí konstruktér, mechanik
Zobraz 1. Dělení rolí přímým řezemZobraz 2. Dělení při převíjení
12vše
Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)
Přejdi na detailní informace o Paspulátor PKV-2000 - řezačka rolí (fólie, pěny, pryže, textil)  Dělička rolí je určena k příčnému nařezání tuhých i měkkých materiálů při roztočené roli materiálu pomocí přitláčeného odvalovaného kotoučového nože. Nastavitelné omezení rychlosti hřídele s materiálem, centrální matice s trny pro aretaci dutinky na hřídeli, rychlá aretace čela, bezpečnostní obouruční spoušť, kryt nože. K řezu paspule dochází včetně dutinky (možno omezit dorazem).
1128
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie
Přejdi na detailní informace o Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie Dělička rolí fólie je určena k příčnému nařezání tuhých materiálů při odvalování role na paspule ( kotouče ) o různé šíři. K řezu je využito velkého řezného kotouče, který je do řezu veden motoricky (servoaktuátor) s plynulou změnou rychlosti. Nastavitelné omezení rychlosti nože i odvalovacích válců, aretace a leserový ukazatel pozice řezu, řízeno systémem Siemens. Samozřejmostí je automatické odsávání vzniklých špon.
1098
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm)
Přejdi na detailní informace o Dělička papírových dutinek RBRD-2 (průměr až 500mm, síla stěny až 35mm) Jedná se o stroj pro zakracování a dělení papírových, kartonových dutinek do průměru až 500mm při síle stěny 35mm. K řezu dochází odvalováním řezacího kotouče po rotující dutince. Řez je prováděn manuálně tlakem kotouče na řezanou dutinku přes páku řezného ramena. Dutinky se navlékají na středový trn s upínacím kotoučem. Stroj je vhodný jako doplněk k paspulátorům, které dělí materiál během převíjení.
1099
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení)
Přejdi na detailní informace o Paspulátor PS 5PP - rychlá převíječka s podélným dělením rolí (při převíjení) Automatické zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 1150 mm, šíře 1 600 mm a hmotnosti 300 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Nastavitelné omezení rychlosti, stranové rovnání, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky, rychlost převíjení až 2,7m/s.
1095
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
NC řízený automatický paspulátor RBP - NC pro přesné příčné dělení rolí
Přejdi na detailní informace o NC řízený automatický paspulátor RBP - NC  pro přesné příčné dělení rolí Paspulátor je určen pro příčné dělení (řezáním) paspulí – rolí s návinem z tkaných i netkaných, nebo povrstvených textilních a podobných materiálů, určených pro další zpracování. RBP - NC pracuje plně v automatickém režimu. Pohony jsou řešeny pomocí krokových motorů s velice přesným pozicováním a možností nastavení programů.
1029
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení
Přejdi na detailní informace o Paspulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení Zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 450 mm, šíře 1 500 mm a hmotnosti 280 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Vybaveno frekvenčním měničem pro plynulou změnu rychlosti, pneumatickou brzdou, stranovým rovnáním, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky.
1061
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Paspulátor - stroj na řezání rolí, pásků RBP1500
Přejdi na detailní informace o Paspulátor - stroj na řezání rolí, pásků RBP1500 Stroj na dělení materiálu v rolích včetně možnosti zaříznutí okrajů rolí je zvláště vhodný k řezu netkaných textilií, ale i dalších materiálů. Do zákl. výbavy patří frekvenční měnič, pro změnu otáček role, obouruční bezpečnostní spouštění stroje a pneumatická fixace řezného ramena před řezem, automaticky odklopný kryt nože, pneumatická rozpínací hřídel, pro rychlou výměnu rolí a perfektní fixaci materiálu.
374
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL
Přejdi na detailní informace o Paspulátor - řezání rolí, pásků - odvalovací systém PRR-O/MIL Stroj na dělení materiálu v rolích včetně možnosti zaříznutí okrajů rolí. Levnější varianta stroje na dělení textilních materiálů odvalovacím způsobem!
653
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
12vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::