(DALŠÍ ZAKÁZKOVÉ STROJE, JEDNOÚČELOVÉ STROJE)

Automatická dělička pásků DPR-4

Automatická dělička pásků DPR-4 - hlavní foto 1165
Automatická dělička pásků DPR-4 - detailní foto 1165 Automatická dělička pásků DPR-4 - detailní foto 1165 Automatická dělička pásků DPR-4 - detailní foto 1165 Automatická dělička pásků DPR-4 - detailní foto 1165

Dělička je určená k dělení pásku, dle předem definovaných a uživatelsky měnitelných (import/export USB) receptur. Do pásku je vytvořen výsek oválu a dvojice děr pro sponu pásku a následně pozičně umístěn definovaný počet otvorů s nastavenou roztečí. Konec pásku je ukončen rovným střihem nebo střihem do špice. Řídící systém Kinco se 7mi palcovou dotykovou obrazovkou umožňuje připojení vzdálené správy.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Typ: DPR-4
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1165
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Stroj sestává z těchto částí:

- Odvíječ řízený nezávisle pomocí tanečníku s dvojicí indukčních snímačů, přičemž spodní snímač vytvoří zásobní smyčku pro beznapěťový tah pozičních motorů, horní snímač zrychlí odvíjení.

- Vstupní část s pozicováním pásku v toleranci 0,3 mm (1600 imp. / 1 otočka), přesnost lze zvýšit až 10x. Tato odvalovací sekce pozicuje pásek pod jednotlivé nástroje, přičemž pomocí PLC jsou dopočítávány pozice, dle aktuálně zvolené receptury.

- Sek oválu řešený nástrojem vedeným na pneumatickém válci. Pozice oválu je definovaná středem, přičemž v receptuře je definována jeho vzdálenost od vlastního začátku pásku. Střed oválu je místem ohybu pásku, kde je vložena spona a tímto místem prochází jazýček spony.

- Děrovač je řešený jako průrazník vedený na pneumatickém válci s krátkým chodem a vysokou silou. Odpad z dírek odpadává do šuplíkového boxu ve spodní části dráhy. Dírky jsou použity nejen na sponě, ale i jako střední část pásku, kde je definována vzdálenost první dírky na pásku, počet direk a jejich rozteč.

- Rovný sek definuje prvním sekem 0 (origin) pozice pásku. Je veden na pneumatickém válci proti podložce / klátu. K rovnému seku dochází vždy, i když je recepturou nastavený sek do šipky. K rovnému seku dochází na pozici celkové délky pásku.

- Sek do špice je volitelnou součástí receptury. Jedná se o nejběžnější ukončení pásku v případě použití spony. Jako u ostatních nástrojů je i zde použit k vedení pneumatický válec. Odpad ze seku špice je vyveden do šuplíkového boxu.

- Vyhazovač je stejně jako poziční část řízen pozičně
- Řídící systém Kinco s dotykovou obrazovkou 7 palců pro vyvolání receptur, nastavení délky, prodlev, rychlostí vč. možnosti zobrazení servisního a diagnostického menu. Na displeji jsou též zobrazovány chybová hlášení, čas pro dokončení operace, dle nastaveného počtu kusů atd.

Systém je možno osadit vzdálenou správou pro rychlý servisní zásah či diagnostiku poruchy. Díky Ethernet portu je možné též systém zapojit do systému Průmysl 4.0 zákazníka.

Technická specifikace

Max. instalovaný příkon stroje: 1,85 kW
Proudová soustava: 1 NPE TN-S
Ovládací napětí: 24 V DC
Napájecí napětí: 230V AC, 50Hz
Max. provozní tlak stlačeného vzduchu: 6 bar
Hlučnost na pracovním místě: < 75 dB
Stroj splňuje všechny bezpečnostní předpisy a normy ČR a EU!

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::